מפלאי הטכנולוגיה: 5 כלים שימושיים שכל הורה חייב להכיר

שנת הלימודים אוטוטו כאן ואיתה השיעורים, החוגים, שיעורי הבית ואסיפות ההורים. לפני שכל הבלאגן מתחיל אספנו עבורכם 5 כלים טכנולוגיים שימושיים שיעזרו לכם, ההורים, בניהול השגרה היומיומית… מה שנקרא, לגזור ולשמור!

צרו לוח שנה משפחתי

כיצד נראה סדר היום שלכם? כהורים לילדים, אתם מוצאים את עצמכם לא פעם מנסים לנווט בלוח זמנים בלתי אפשרי שכולל חוג לילדים, אסיפות הורים, ימי הולדת ותור לרופא המשפחתי שהרבה פעמים מתנגשים עם פגישות, ישיבות ומחוייבויות שקיימות בלוח הזמנים של מקום העבודה שלכם. אז איך תוכלו לשלוט בלוחות הזמנים שלכם בצורה יעילה? הפיתרון הוא פשוט:
צרו לוח שנה משפחתי ומזגו אותו עם יומן ה-outlook הארגוני שלכם כדי לרכז את כל המחוייבויות שלכם במקום אחד. אם שאר בני המשפחה מנהלים את היומן שלהם במחשב אישי או בסמארטפון,  חשוב לסנכרן את היומן המשותף עם שאר המכשירים בבית כדי שתוכלו לנהל את הלו"ז המשפחתי שלכם גם מחוץ לבית ובצורה יעילה.

"אמא, משעמם לי!"

אם הכותרת מוכרת לכם, הפיסקה הבאה בדיוק עבורכם. האפשרויות השונות שיעזרו לכם להעסיק את הילדים הן עשירות ומגוונות, וחוץ מלשחק בצעצועים או פעילויות יצירה, עידן הקידמה הטכנולוגית שופע במשחקים שונים שמומלץ לכם ההורים להכיר. האפשרויות רבות ומגוונות ונעות בין משחקים חינוכיים, משחקי יצירה, XBOX ומשחקי קונסולה ומגוון דרכים שיעזרו לכם להעסיק את הילדים בזמן הפנוי.

office-tools

הנציחו את הרגעים החשובים

הבת הגדולה שלכם עולה לכיתה א? מזל טוב! לשמחתנו, לא צריך להצטייד במצלמות יקרות כדי להנציח את הרגעים היפים של הילדים וכיום כל סמארטפון מצויד ביכולות צילום שלא היו מביישות צלם ממוצע של נשיונל ג'אוגרפיק. איך בכל זאת תוכלו לנצל את הטכנולוגיה המתקדמת כדי לאצור את הרגעים החשובים של היקרים לכם? לאחר שצילמתם את התמונות, סנכרנו אותם עם המחשב הביתי וכך, תוכלו לגבות את התמונות, לשתף אותם עם חברים ובני משפחה ובאמצעות אפליקציות שונות, תוכלו אף לעצב עם הילדים תמונות משעשעות.

גבו את המסמכים שלכם

בעידן המסכים של היום, הילדים שלנו מחוברים יותר ויותר למחשב הביתי, לטאבלטים ולמסך שבסמארטפון מה שמהווה סיכון לא קטן לכל המסמכים החשובים שלנו, שברגע של חוסר זהירות עלולים להימחק כאשר אחד הקטנים מנסה לצפות בסרטים מצויירים ביוטיוב. מה עושים? מגבים!
השתמשו בשירות הגיבוי של OneDrive כדי לגבות את המסמכים שלכם באופן מקוון וליהנות משטח אחסון רחב כדי לסנכרן את התמונות והמסמכים החשובים שלכם וליהנות מגישה אליהם מכל מקום ובכל זמן. מדובר בפיתרון שימושי ויעיל במיוחד שיסיר מליבכם דאגה בכל פעם שהקטנטן שבבית מדליק את המחשב.

תעדו את פעילויות הפנאי שלכם

מכינים עוגיות עם הילדים? קראתם ברשת על פעילות יצירה שתוכלו להכין ביחד? מומלץ לשמור את כל המתכונים ואת הפעילויות שאתם אוהבים בצורה מסודרת ומאורגנת במחברת אלקטרונית אחת פשוטה שתוכלו לפתוח בכל פעם שתרצו לבלות זמן איכות עם הילד.

כהורים לילדים, הרבה פעמים אנו מגלים את חשיבותו של סדר היום בניהול המשפחה. כיום, בעזרת כלים טכנולוגיים חדשניים שקיימים בכל בית, תוכלו לנהל את סדר היום המשפחתי שלכם בצורה מאורגנת ויעילה, לארגן את הזמן המשפחתי שלכם בצורה נכונה וליהנות משעות הפנאי שלכם עם הילדים. 

OFF14_Paula_Jordon_LoganB_Alyssa_03

אהבתם? שתפו...Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter