פתרון בעיות ב-Windows 10

הליך ההתקנה של מערכת ההפעלה אוטומטי לחלוטין ועל כן אין סיבה שתתקלו בבעיות מיוחדות. יחד עם זאת במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי תוכלו להסתייע בהנחיות הבאות כדי להתגבר על הקשיים בקלות ולהמשיך בהליך ההתקנה.

מאת רותם כהן.

תקלה בביצוע עדכוני המערכת

במידה ונתקלתם בתקלה בעת ביצוע עדכוני המערכת בשלב המקדים להתקנה מומלץ לבדוק מהי הודעת השגיאה שהופיעה בשלב זה ולעיין במדריך – בעיות נפוצות בעדכוני המערכת שידריך אתכם כיצד לטפל בכל קושי שבו נתקלתם בדרך באמצעות קבצי תיקון אוטומטיים.

סמל השדרוג אינו מופיע בשורת המשימות

אם ביצעתם את כל עדכוני המערכת, אבל סמל השדרוג אינו מופיע בשורת המשימות – תוכלו להריץ את קובץ התיקון האוטומטי ולאחריו להפעיל את מערכת ההפעלה מחדש. פעולה זו תבצע איפוס למנגנון העדכונים ותציג לפניכם את האפשרות לעדכן את המערכת ל-Windows 10.

שימו לב! למידע נוסף אודות קובץ התיקון האוטומטי תוכלו לעיין במאמר הבא יישום "קבל את Windows 10" אינו מופיע ב-Windows 7 או 8.1

מערכת ההפעלה אינה תואמת לשדרוג

במידה ומערכת ההפעלה שלכם אינה תואמת לשדרוג תוכלו לעיין בשלב לפני שמתחילים במדריך זה כדי לוודא שהמערכת שלכם אכן מותאמת לשדרוג למערכת ההפעלה Windows 10. במידה וגרסת המערכת אכן מתאימה – וודאו שהתקנתם את כל עדכוני המערכת. במידה ולא – פעלו על פי ההנחיות המופיעות בשלב לפני שמתחילים.

החומרה המותקנת אינה עומדת בדרישות הסף

במקרה שכזה בו רכיבי החומרה המותאמים במערכת אינם עומדים בדרישות הסף של המערכת תדרשו לאבחן חוסרים על פי שלב לפני שמתחילים במדריך זה. במידה ומדובר בחוסר במקום פנוי – תדרשו למחוק קבצים הנמצאים בכונן בו אתם מעוניינים להתקין את מערכת ההפעלה. אך, במקרים בהם מדובר בחוסר חומרתי כמו זיכרון RAM לדוגמה – תדרשו להתייעץ עם טכנאי מחשבים.

אהבתם? שתפו...Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter