4 דברים שמומלץ לדעת לפני שאתם רוכשים לפטופ או טאבלט

שוק המכשירים הניידים מוצף וכמעט בכל חנות נוכל למצוא מגוון של לפטופים וטאבלטים עם מערכות הפעלה שונות. מהן האפשרויות שעומדות לפנינו ומה מומלץ לבדוק לפני שמבצעים רכישה של מחשב חדש?

רגע לפני שאתם רצים לרכוש את הטאבלט החדש והמדובר, הלפטופ העמיד במים או אחד ממחשבי ה- All-in-One שהושקו לאחרונה, איגדנו בעבורכם כמה נקודות מפתח חשובות שיכולות להשפיע בצורה קריטית על העבודה עם המחשב החדש ושרבים מהצרכנים פשוט שוכחים לבדוק לפני הרכישה.

  1. 1.      לאן זה מתחבר?

הגעתם למפגש חברתי או פגישה עסקית ואתם מעוניינים להציג את התמונות או הנתונים החשובים לפני כולם. אבל, בדיוק באותו רגע גיליתם שלמכשיר שלכם אין חיבור HDMI או שהוא דורש חיבור מיוחד שאין ברשותכם. למרבה הצער, תאלצו לצפות בנתונים בהתקהלות סביב מסך קטן.

כדי להתמודד עם הבעיה, חשוב לבדוק עוד לפני הרכישה שהמחשב שלכם יודע להתמודד עם חיבורים חיצוניים כמו חיבור HDMI שיאפשר לכם לחבר את הטאבלט או הלפטופ אל הטלוויזיה או אל מסך מחשב גדול כך שתוכלו לשתף עם כולם את התוכן.

מעבר לחיבור HDMI חשוב מאד לבדוק גם את יכולת החיבור של התקני USB שונים אשר יכולים לספק ל- Device שלכם שטח אחסון נוסף או אפשרות לעבודה עם התקנים חיצוניים. בדקו שהמפרט הטכני כולל את חיבורי הרשת השונים, Bluetooth ובעצם כל יכולת חדשה אשר יוצרת לשוק.

חבל לקנות מחשב חדש ולא לקבל את כל היכולות האפשריות, לא?

 

  1. 2.      יעילות רבותיי, יעילות!

קרוב לוודאי שרכשתם טאבלט או מחשב נייד כדי להגביר את היעילות שלכם ולהצליח בביצוע המטלות והעיסוקים שלכם גם מחוץ לגבולות הבית או המשרד. לכן, חשוב מאד לוודא שהתוכנה המותקנת על המחשב החדש שלכם יכולה לאפשר לכם לעבוד ביעילות מוגברת, עם התוכנות שאתם רגילים אליהם.

אחד היתרונות המרכזיים כאשר עובדים עם עמדת עבודה מאובזרת ומסודרת היא היכולת לעשות יותר בבת אחת ולעבוד במקביל על כמה מסכים, יישומים ומשימות. במרבית המחשבים החדשים אשר יצאו לשוק קיימת אופציית "עבודה במקביל" כחלק מובנה במערכת ההפעלה שעל המחשב שתעזור לכם להתייעל. 

כך למעשה, תוכלו לפצל את המסך הראשי שלכם ולעבוד על כמה תוכנות במקביל (עד שלוש תוכנות), להמשיך את העבודה בדיוק במקום בו סיימתם אותה במחשב המשרדי שלכם, ולשמור ולערוך קבצים חשובים ללא מאמץ ובקלות – בענן הפרטי שלכם.

דאגו תמיד לסנכרן את המשימות, הקבצים ויומן הפגישות שלכם לענן כך שתוכלו להיות מעודכנים בכל רגע נתון בסדר היום וברשימת המטלות שלכם.

  1. 3.      משתמש אחד או יותר?

חולקים את המחשב עם הילדים ומזהירים אותם פעם אחר פעם לא לגעת באף אפליקציה חוץ מהמשחק שהורדתם בשבילם? אם גם אתם נתקלים בסיטואציה המוכרת הזו חשוב שתבדקו את המחשב הבא שלכם ותוודאו שיש בו את האופציה לניהול משתמשים מרובים.

האפשרות לניהול משתמשים מרובים בתוך מערכת ההפעלה מאפשרת לכם ליצור משתמש מוגבל עם סביבת עבודה משלו. כך תוכלו ליצור סביבת עבודה נוחה בעבור הילדים שלכם שתכלול את המשחקים האהובים עליהם ותחסוך מכם הרבה כאב ראש. כמובן שהמעבר בין המשתמשים הינו פשוט ומתבצע בקלות על ידי מסך הפתיחה בו אתם נדרשים להקליד סיסמא.

אין לכם סיסמא? מומלץ ביותר להגן על מחשבכם עם סיסמת תמונה שרק אתם מכירים או סיסמת קוד. גלו על כך עוד בלינק

  1. 4.      היוועצו בקרובים אליכם

בחירת המפרט הטכני וגודל המסך של המחשב הבא שלכם נתונה כמובן לשיקולים האישיים של כל צרכן. יחד עם זאת חשוב תמיד לשוחח ולהתייעץ עם המוכר, חבר, קרוב משפחה או כל בנאדם אחר שמבין בטכנולוגיה.

הגדירו בצורה ברורה את הצרכים שלכם ורכשו מכשיר הכולל בו את הכלים הדרושים לכם לעבודה יום יומית ולצרכי הבידור והפנאי שלכם.

New Tablet or PC

צוות Windows

אהבתם? שתפו...Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter